مقدمه ای بر نقشه راه مرکز بیوانفورماتیک نصر

مقدمه ای بر نقشه راه مرکز بیوانفورماتیک نصر, شبکه ی بیوتکنولوژی نصر: بیوتکنولوژي، بیوانفورماتیک، دارو، واکسن، پروتئین

بیوانفورماتیک علم اغوا کننده ی این روزهاست که بحث ها و جنجال ها و نقشه راه های توسعه ی زیادی را برای خود اختصاص داده است. بیوانفورماتیک یک شاخه ی میان رشته ای در حال پیشرفت هست که مفاهیم زیادی را با خود ترکیب نموده و علم جدیدی را تولید می کند. در وافع می توان گفت بیوانفورماتیک همان زیست شناسی معمولی است که به صورت منطقی و متناسب تغییر یافته و علوم مختلف کامپیوتر،‌ریاضی، فیزیک و شیمی را تلفیق نموده است تا راهکارهای جدیدی برای حل مشکلات پیش روی حیات بشر ارایه نماید. در واقع به زبان ساده تر می توانم بگویم بیوانفورماتیک در ارتباط با جستجوی پایگاه های اطلاعاتی زیست شناسی ،‌مقایسه ی توالیهای اسید نوکلییکی و پروتئینی،‌بررسی ساختارها و عملکرد این توالی ها و به صورت کلی پرسش سوالات زیست شناسی و زیست پزشکی با استفاده از کامپیوتر است

شما میتوانید با استفاده از وبسایت و شبکه های اجتماعی شبکه ی بیوانفورماتیک نصر دسترسی به مجموعه مقالات آموزشی در حوزه ی بیوانفورماتیکی داشته باشید و سوال بپرسید و راهنمایی در این زمینه دریافت نمایید. کارشناسان ما در شبکه ی بیوانفورماتیک نصر آماده هستند تا به شما در مورد شروع و یا یافتن موضوع مورد نیازتان راهنمایی کامل بدهند. هدف این وبسایت ارایه ی راهنمایی سریع و کاربردی است که با آن بتوانند کاربران تنها با یک دسترسی ساده به اینترنت به مجموعه اطلاعات و راهکارهای بیوانفورماتیکی دست پیدا کرده و پروژه ی خودشان را به صورت اقتصادی و برنامه ریزی شده پیش ببرند. هدف این مجموعه نشان دادن چگونگی استفاده ی سریع و ساده از برنامه های بیوانفورماتیکی مورد نیاز برای انجام کارهاست. به منظور بیشترین استفاده از ابزار موجود،‌در تمامی این مقالات شگردها و فنونی را خواهید آموخت که به شما یاد خواهند داد برای اجرای محاسبات بیوانفورماتیکی و تحلیل داده های زیستی می توانید با پیشرفته ترین برنامه های تحت اینترنت و به طور رایگان پروژه های خودتان را پیش ببرید. و این کار را بدون نصب هیچ فایل یا برنامه ای بر روی کامپیوتر و یا گوشی و یا تبلت به انجام برسانید.

به شما قول میدهیم با این وبسایت با هیجان و انرژی آموختن بیوانفورماتیک همراه خواهید شد و نگاه نوینی با بیوانفورماتیک و محاسبه گران زیستی را دریافت خواهید کرد.

مرکز بیوانفورماتیک نصر

error: Content is protected !!
X