توصیه های طب سنتی چینی برای فرایند بهبودی کرونا ویروس ۱۹, شبکه ی بیوتکنولوژی نصر: بیوتکنولوژي، بیوانفورماتیک، دارو، واکسن، پروتئین

توصیه های طب سنتی چینی برای فرایند بهبودی کرونا ویروس ۱۹

آموزش اطلاعات عمومی خبر کوتاه کرونا ویروس ۱۹

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کرونا ویروس ۱۹ ، متخصصیان طب سنتی زادگاه ویروس کرونا یعنی چین برای فرایند درمان کرونا ویروس ۱۹ راهکارهایی را ارائه نموده اند که در زیر به آن اشاره می گردد

کرونا ویروس بیشتر افراد دارای طبع سرد و دارای بیماری های پیش زمینه ای نظیر سرطان و مشکلات ریه ای و تنفسی را هدف قرار داده و بیشترین تاثیر را در این افراد می گذراد لذا برای سرعت بخشیدن به فرایند بهبود مبتلایان به ویروس کرونا ویروس ۱۹ می بایست از خوردن غذاهای سرد خود داری کنند. و رژیم غذایی خودشون رو به سمت گرمیجات ببرد. طبق مطالعات یکی از دلایل نرخ پایین شیوع در میان هندی ها خوردن ادویه جات افراطی به صورت روزمره می باشد که طبع قوم هند را به گرمی گراییده که باعث عملکرد ضعیف کرونا ویروس در آن ها می گردد.

یکی از کارهایی که به عدم ابتلا در مراحل اولیه کمک زیادی می کند شستشوی مخاطات بینی و حلق با آب و نمک رقیق می باشد چرا که زمانی که ویروس بر روی مخاط سوار می شود اگر شراط برایش مساعد باشد اقدام به تکثیر می کند و علایم بروز می کند و نمک و محلول های نمکی این امکان را برای آن از بین می برند.

شستشوی دست و صورت در هنگام مواجهه با افراد مشکوک و وارد ساختن آب نمک گرم رقیق به بینی و حلق یک راهکار ابتدایی خوب است.

همچنین در طول این مدت می بایست از خستگی زیاد پرهیز نمود چرا که در شرایط خستگی زیاد سیستم ایمنی ضعیف تر است و بیشتر مستعد عفونت می شود.

همچنین خوردن روزی دو تا سه بار اب گرم و لیمو عسل در بهبود خلق و وضعیت ایمنی بدن بسیار موثر می باشد

این مطلب اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی کرونا ویروس ۱۹ می باشد و نشر آن فقط با درج لینک مجاز می باشد.