با بیوانفورماتیک به کجا می رویم؟

مقالات آموزشی

اگر در مورد بیوانفورماتیک چیزی نمیدانید و احتمالا به تازگی آموختن آن را شروع کرده اید باید یک خبر هیجان انگیز به شما بدهم. با واحد آموزش مرکز بیوانفورماتیک نصر به شما اطمینان میدهیم موضوع بسیار ساده تر است و بیوانفورماتیک علی رقم باورهای عامه و حتی خاصه ی دانشگاهی علمی باور پذیر و قابل دسترس است که نباید اجازه بدهید کامپیوتر شما را هراسان کند. موضوع شگفت انگیز در مورد بیوانفورماتیک این است که با داشتن یک ارتباط ساده ی اینترنتی می توانید به مجموعه ی گسترده ای از پایگاه های آنلاین تحت وب حاوی تمامی دانش بشر در مورد دانش زیست شناسی دست پیدا کنید و هر چقدر دوست دارید آن را واکاوی و بررسی کنید و این کار برای شما به شدت اقتصادی و اکونومیک است.

اگر کار زیست شناسی ملکولی انجام میدهید ،‌بیوانفورماتیک معادل داشتن یک آزمایشگاه کامل با تجهیزات مدرن و گرانقیمت و لشکری از محققان دکتری و پسادکتری است که هر چیزی را در هر زمانی که شما به آن نیاز دارید برای شما فراهم می آورند و تنها تفاوت شما با یک پژوهشگر آزمایشگاه این است که شما نمیتوانید این آزمایشگاه را به آتش بکشید.و تمامی اینها مدیون توسعه ی دانش سخت افزار و اینترنت است و اینترنت در برابر ثروت کور و بی تفاوت است و به همگان اجازه میدهد بدون مرز به یادگیری بپردازند. وقتی دارید این وبسایت را نگاه می کنید مهم نیست از یک مکان غنی هستید یا از یک جایگاه فقیر یا دانشجوی سال اولی هستید یا یک محقق دارای رتبه و تراز اول دانشگاهی. شما میتوانید به صورت رایگان و با کیفیت بسیار بالا از دانش بیوانفورماتیک استفاده کنید و پروژه های بیوانفورماتیکی خودتان را راه اندازی کنید. و میتوان گفت هیچ رشته ای تاکنون اینقدر چهانی نشده است.

این وبسایت یک وبسایت آموزشی صرف نیست بلکه هدف آن ایجاد و آموزش ساز و کار عملی برای اجرای پروژه های بیوانفورماتیکی است و ما در گروه آموزش مرکز بیوانفورماتیک نصر به این موضوع افتخار می کنیم.آماده سازی و پردازش اطلاعات و داده های زیستی یک هنر کاملا شخصی و سلیقه ای است و بیوانفورماتیک نصر اطمینان دارد شما راه خود را می یابید و بالاخره در آخر پروژه ی بیوانفورماتیک خودتان را راه اندازی می کنید. و اگر در این میانه نیاز به راهنمایی رایگان داشتید میتوانید در گردهمایی های هفتگی رایگان مرکز بیوانفورماتیک نصر شرکت کنید و سوال بپرسید و با دوستانی جدید آشنا شوید. و یا به صورت آنلاین با کارشناسان مرکز بیوانفورماتیک نصر ارتباط بگیرید و مشکل خود را مطرح نمایید. ما بر این باور هستیم هر سوالی که دارید شروع کردن به جستجو با اینترنت روش صحیح انجام ان است . همانند زندگی واقعی عمل کنید و پیگیر تا به آخر دنباله رو روشها و متود ها باشید و مادام خودتان را به روز کنید. ما در کارگروه آموزشی بیوانفورماتیک نصر تمام تلاشمان را برای به روز بودن مطالب انجام داده ایم. و از شما میخواهیم نا امید نشوید . شاید تحقیق شما منجر به یک پاسخ جدید شود یک پاسخ جدید که حتی برای چند روزی بهترین پاسخ جهان باشد. و این از نگاه یک پژوهشگر ارزشمند است و میتواند تبدیل به یک اقتصاد و پولزایی گردد

مرکز آموزش بیوانفورماتیک نصر